A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Пристайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

 

 

Дата: від до Скинути

Всесвітній день води

До Всесвітнього дня води, який світова спільнота відзначає 22 березня та з метою формування у здобувачів освіти основ екологічної культури, правильного ставлення до природи, людей, самого себе, вчитель біології  Діденко Л.І провела для учнів 3-5 класів виховний захід «Без води - нема життя!».

09:37 22.03.2023

Безпечне середовище

Інспектором сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області лейтенантом  поліції   Криницькою  Тетяною  Олександрівною  в класі безпеки була проведена профілактична робота зі здобувачами освіти 5-11 класів на теми: "Безпечне середовище" та "Шкідливі звички" 

13:36 21.03.2023

Заняття з мінної безпеки

Сьогодні представниками Міжнародної гуманітарної організації "Норвежська народна допомога" було проведено заняття з працівниками закладу освіти з мінної безпеки.

13:13 20.03.2023

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка "У вінок Кобзареві"

10 Березня в закладі освіти пройшов шкільний конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка «У вінок Кобзареві». Учні 2-6 класів продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору.

13:36 11.03.2023

Благодійна допомога

За сприяння Фундації Олени Зеленської  та організацій Global Business, Coalation For, Edukation наш заклад отримав три ноутбуки для організації освітнього процесу. Висловлюємо щиру вдячність!

17:14 28.02.2023

Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає день рідної мови. Сьогодні в онлайн форматі до цього свята долучилися і здобувачі освіти нашого закладу. Класоводами та класними керівниками були проведені години спілкування, на яких акцентувалася увага, що кожна культурна людина усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. 

13:48 21.02.2023

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20  лютого, в нашому закладі освіти класоводами та класними керівниками були проведені зі здобувачами освіти години спілкування в форматі онлайн, на яких вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Були згадані учасники Революції гідності 2013-2014 років та загиблі під час протестів, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє нашої держави. 

17:31 20.02.2023

Профілактика кібербулінгу

Інспектор сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції  ГУНП в Сумській області  лейтенант поліції Криницька Тетяна Олександрівна завітала до нашого закладу освіти та провела онлайн захід зі здобувачами освіти 6 класу  "Профілактика кібербулінгу", де були розглянуті питання відповідальності за кібербулінг, куди можна звернутися, якщо дитина стала жертвою кібербулінгу та як можна себе убезпечити.

15:57 17.02.2023

День спонтанного прояву доброти

 17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Вихователями та класоводами були проведені години спілкування «Твори добро». Зі здобувачами освіти повторили правила доброти, чесності, ввічливості. Грали в ігри «В якому вчинку живе добро», «Кошик добрих справ», «Квітка доброти», «Скажи комплімент другу» . Здобувачі освіти 2-4 класів складали список добрих справ, а вихованці виготовили «Сердечко доброти».

15:19 17.02.2023

Тиждень інформатики

З 06 по 10 грудня в нашому закладі проходив Тиждень інформатики присвячений Дню безпечного інтернету, який цьогоріч відзначали 07 грудня. Метою проведення запланованих заходів було  формування в здобувачів освіти безпечної поведінки в мережі Інтернет. Учні з задоволенням брали участь в конкурсах, акціях, інтерактивних іграх, які сприяли розвитку їх творчості, уяви та критичного мислення.

14:23 10.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування