Психологічний тренажер для підлітків
З метою формування в дітей психологічного самоконтролю, позитивного ставлення до себе та навколишнього світу, просимо ознайомитися з даною інформацією за посиланням.14:18 26.10.2023
Шановні педагоги, здобувачі освіти та батьки!
У нашому закладі освіти існує скринька довіри – це місце, де Ви можете задати чи обговорити запитання, які Вас турбують. Якщо вам зараз складно і хочеться з кимось поговорити, але і зберегти анонімність – пишіть Ваш запит! Тож, якщо у Вас виникли якісь труднощі чи просто важко на душі – тут Ви можете поділитися усім наболілим.
Буду рада допомогти! Практичний психолог закладу освіти Лариса Гуріна.
Від лютого по жовтень 2022 року в Україні 4661 дитина залишилася без батьківського піклування. 250 з них – офіційно визнані сиротами або ж їхні батьки зникли безвісти. У МОЗ прогнозують, що психологічні наслідки війни позначатимуться на українцях впродовж 7-10 років і не оминуть дітей. Пережите ними під обстрілами, в окупації та через втрату близьких може призвести їх до значних психологічних проблем.
Україна в умовах війни активно працює над спрощенням доступу до психологічної допомоги. Зокрема Перша леді Олена Зеленська запустила Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Завдяки цій ініціативі в Україні вже будують систему навчання та сертифікації психологів, психотерапевтів, лікарів-психологів, соціальних працівників та інших фахівців. Ця програма також передбачає запуск реєстру, де українці зможуть підбирати собі індивідуального спеціаліста.
Підтримку психологічного здоров’я неповнолітніх надає БФ «Діти героїв», що опікується дітьми, які втратили батьків внаслідок війни.
Детальніше за посиланням 10 організацій, які надають безоплатну психологічну підтримку (osvitanova.com.ua)
До уваги Батьків!
1. Виховує все: люди, речі, явища, але на першому місці батьки й педагоги.
Учити жити — це значить передавати із серця в серце моральні багатства. І передає ці багатства той, хто з колиски пестить дитину, хто дбайливою рукою підтримує її перший крок, хто веде її за руку першою стежинкою життя. Це мати, батько, вчитель.
2. Виховання починається із дня народження. Перше, із чого дитина починає пізнавати світ, — це ласкава материнська усмішка, тиха колискова пісня, добрі очі, лагідні обійми. З усього цього складається перше уявлення про добро і зло.
3. У сімейному вихованні вирішальну роль відіграє морально-політичне обличчя батьків.
Могутньою виховною та облагороджуючою силою для дітей сім'я стає тільки тоді, коли батько і мати бачать високу мету свого життя, живуть в ім'я високих цілей, що збільшують їх в очах дитини.
4. Турбота батька і матері про здорову сім'ю. Справжня мудрість вихователя — батька, матері — в умінні дати дитині щастя дитинства — це спокійне домашнє вогнище.
5. Сім'я — це первинний колектив українського суспільства.
Чи почуває дитина, що блага її життя — наслідок великої праці батьків, турботи люблячих її людей? Адже без них, без їхньої праці і турботи вона просто не могла б існувати. Тут криється велика небезпека — виростити людину егоїстичну, яка вважає, що головне — її особисті потреби, а все інше — другорядне. Я бачу лише один шлях: учити дитину робити добро для нас, батьків, вихователів; учити дітей розуміти й переживати всім серцем, що вона живе серед людей і що найглибша людська радість — жити заради когось.
6. Готових рецептів сімейного виховання немає.
Є люди, здатні тільки родити, але не здатні по-справжньому народжувати. Повнокровна й гармонійна особистість народжується материнською і батьківською мудрістю. Народження людини — велике і важке діяння, щаслива і складна праця, яка називається вихованням.
Психологічний тренажер для підлітків
З метою формування в дітей психологічного самоконтролю, позитивного ставлення до себе та навколишнього світу, просимо ознайомитися з даною інформацією за посиланням.14:18 26.10.2023
ПВК «Редан»:небезпека для підлітків
В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Відомо, що це явище прийшло до нас з росії. Але чому наші підлітки переймають віяння країни-агресорки? Що таке ПВК «Редан» та як це взагалі пов’язано з війною? Пропонуємо розібратися разом.17:29 02.03.2023
15:48 05.09.2019
Консультація для батьків та педагогів "Що робити якщо дитина агресивна?"
Що робити якщо дитина агресивна?21:15 22.05.2018
Посилання на ресурси Інтернет, створені для батьків
Шановні батьки! В цьому розділі представлені посилання на ресурси Інтернет, створені для батьків, в тому числі для тих, хто виховує дітей з особливими потребами. Як правило, кожен з сайтів надає Вам різноманітні можливості: отримати відомості про закономірності розвитку дітей різного віку і стану здоров'я, інформацію про навчальні і виховні заклади, поради з виховання; задати питання спеціалістам, висловити власну думку. Особливості конкретних сайтів вказані в анотаціях. В окремі сторінки виділені посилання на сайти, присвячені вихованню дітей з різними вадами: мовлення, слуху, зору, інтелекту, з ДЦП, аутизмом, порушеннями поведінки.21:15 22.05.2018
Психологічна безпека дитини: у пошуку «золотої середини»
Сучасний інформаційний простір, у якому існує людина, став одним з основних чинників, що загрожують її психічному здоров’ю. йдеться вже не про психологічний комфорт, у якому мають потребу і діти, і дорослі, а про психологічну безпеку. Суспільство потребує своєрідної системи профілактики і захисту від сучасних небезпечних для життя і здоров’я інформаційних впливів.21:15 22.05.2018
Дитячі заповіді для батьків, бабусь та дідусів
20:12 22.05.2018
19:57 22.05.2018
Поради батькам щодо розвитку творчих здібностей дитини
1. Розмовляйте про це. Пам'ятайте, що розмова про вживання алкоголю, тютюну та наркотиків буде ефективною лише у відповідних ситуаціях. Початком такої бесіди може стати запитання, яке виникне у вашої дитини під час перегляду відповідної програми по телевізору, або питання, яке ви задасте собі. Наприклад, коли ви побажаєте визначити, якою інформацією володіє ваша дитина стосовно цієї теми, або взнати, чи обговорюється ця тема в школі та серед приятелів дитини. Будьте реалістичні, заборонити чи просто залякати дитину — не вихід зі становища. Навпаки!19:52 22.05.2018
Поради батькам щодо розвитку творчих здібностей дитини
19:50 22.05.2018