A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Пристайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Протидія та запобігання булінгу

Дата: від до Скинути

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу(цькуванню) у Пристайлівському ЗЗСО І - ІІІ ступенів на 2023-2024 н.р. ( додаток до наказу № 08 - ОД від 10.01.24)

План заходів, спрямованих на запобіганню та протидію булінгу (цькуванню) у Пристайлівському ЗЗСО І - ІІІ ступенів на 2023 - 2024 н.р.(додаток до наказу №08 - ОД від 10.01.24)

16:10 10.01.2024

Як я став кіберсупергероєм

Документальний анімаційний ролик «Як я став кіберсупергероєм» створений у межах Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA. Анімація заснована на реальній історії школяра Дмитра Федоренка, який зміг захиститися від кібербулінгу. Автори ролика: художниця, сценографка Тереза Яковина і фільммейкер Юрій Юдін. Автор тексту та музики – Дмитро Федоренко. Проект реалізовано за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

10:05 16.11.2022

Кібербулінг. Як я перестала бути жертвою.

Документальний анімаційний ролик «Кібербулінг. Як я перестала бути жертвою» створений у межах Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA. Анімація заснована на реальній історії школярки Катерини Кусмарової, яка змогла захиститися від кібербулінгу. Автор ролика: режисер, художник-аніматор Денис Сполітак. Проект реалізовано за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

10:01 16.11.2022

Кампанія проти кібербулінгу

Всеукраїнська кампанія проти кібербулінгу створила відео "Mr. Nox" і буклет для батьків і дітей, який пояснює, як розпізнати кібербулінг і куди звертатися дітям і батькам дітей, які опинились у ситуації кібербулінгу. 

09:59 16.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено